kontakt

Awara Amin-Zada

TM-chef

T: +46 (0)33- 700 07 16
M: +46 (0)70 977 87 16
E: awara.amin@gotamedia.se

Susanne Ek

Produktionschef och Kundtjänstchef

T: 0411-55 78 18
E: susanne.ek@ystadsallehanda.se

Cecilia Linders

Grafisk formgivare

Daniel Andreasson

Formgivare. Tf produktionsledare och Webbtraffic

Peter Mårtensson

Kundnära formgivare

T: 0411 – 55 78 20
E: peter.martensson@ystadsallehanda.se

Jean Diar

Sales

T: +46 (0)79 068 05 58
E: jean.diar@gotamedia.se

Patrik Uttelius

Formgivare

T: 0411 – 55 78 25
E: patrik.uttelius@ystadsallehanda.se

Kent Andersson

Sales

T: +46 (0)79 068 05 56
E: kent.andersson@gotamedia.se

James Touma

Sales

T: +46 (0)79 068 05 57
E: james.touma@gotamedia.se

Dan Jöneros

Formgivare & Webbtraffic

T: 0411-55 78 89
E: dan.joneros@ystadsallehanda.se

Fredrik Ekblad

Redaktör

T: 0411-55 78 34
E: fredrik.ekblad@ystadsallehanda.se

Hannah Andersson

Reporter

Johan Bentzel

Reporter

T: 0411–55 79 41
E: johan.bentzel@osterlenmagasinet.se

Camilla Andersson

Marknadskoordinator. Lustkort (Föräldraledig)

Pernilla Schöld

Kundtjänst  & Formatplanering

Jeanette Uttelius

Kundtjänst och materialhantering

Carina Tegnander

Försäljningschef

Jens Magnusson


Key account manager

T: 0411-55 78 77
E: jens.magnusson@ystadsallehanda.se

Lars Widar Fossen


Key account manager/Bilageansvarig

T: 0411- 55 78 21
E: lw.fossen@ystadsallehanda.se

Lars Eriksson


Key account manager

Katja Borg

Digital Produktspecialist

T: 0414-289 93
E: katja.borg@ystadsallehanda.se

Kicke Brink

Säljare

T: 0411-557924
E: helen.brink@ystadsallehanda.se

Fredrik Henriksson

Citysäljare

Eva Lindkvist

Säljare

T: 0411-55 79 22
E: eva.lindkvist@ystadsallehanda.se

Sara Appelkvist

Säljare (Föräldraledig)

Annie Engel

Projektledare Webbsidor

T: 072-333 34 63
E: annie@internetbyran.com

Emelie Askfelt

Projektledare Webbsidor

T: 044-6201 210
M: 070-091 2975
E: emelie@internetbyran.com